שעון ALLIANCE - WS241753

תצוגות נוספות

שעון ALLIANCE - WS241753

שעון Victorinox, קולקצית ALLIANCE, מנגנון קוורץ, קוטר 35 מ"מ, לוח אם הפנינה, פלדת אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 100 מטר.

קולקציה: ALLIANCE

מעצב: VICTORINOX

מק''ט #WS241753

* שדות חובה

0.10 ₪
 
שעון VICTORINOX, אוסף MAVERICK, מנגנון קוורץ, מארז 35 מ"מ, לוח אם פנינה, אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 100 מטר. מתוך זהות בטוחה, שמימית, Alliance Small שלנו שואבת את השראתה משמי הלילה המשתנים. מעוצב בעיצוב בלעדי, שעון מתוחכם זה הוא קטן, אך עדיין מעוצב ללא דופי. מרכז החוגה הוא מעגל אם הפנינה בלעדי המזכיר ירח מלא. יהלום עגול נוצץ במסלול סביב השעה 6 תחת צוהר תאריך עגול. בעולם אחר.
ויקטורינוקס הבינלאומית היא חברת ענק, אשר תחת דגלה קווי מוצר רבים הכוללים: אולרים, סכינים, תיקים, שעונים ואף ביגוד ובשמים. לכל קו ייצור זהות וסגנון משלו, אך משותפים לכולם חמשת הערכים העיקריים של החברה: פונקציונליות, חדשנות, אמינות, שווייצריות (SWISSNES) ומחיר הוגן, אשר יוצרים יחד בהרמוניה את המכלול המכונה "ויקטורינוקס". חברת VICTORINOX נוסדה בשנת 1884 על ידי קרל אלסנר (Karl Elsener) בעיר איבך, שווייץ. ב- 1891 פיתח קארל אלסנר את האולר השווייצרי הראשון, ומאז ועד היום אולרים אלה מהווים ציוד סטנדרטי בלמעלה מתריסר צבאות סביב העולם, אצל האסטרונאוטים ב- NASA, חובבי טיולים וספורט אתגרי ועוד. גם שעוני VICTORINOX SWISS ARMY מיוצרים בהשראה זו, ומהווים סמל של איכות ומצוינות שווייצרית המקנים הן לצרכן והן למשווק, אותו ביטחון מוחלט וודאות באיכות הבלתי מתפשרת.