שעון ALLIANCE - WS241816

תצוגות נוספות

שעון ALLIANCE - WS241816

שעון Victorinox, קולקצית ALLIANCE, מנגנון קווארץ , קוטר 44 מ"מ, לוח שחור, פלדת אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 100 מטר.

קולקציה: ALLIANCE

מעצב: VICTORINOX

מק''ט #WS241816

* שדות חובה

0.10 ₪
 
שעון Victorinox, קולקצית ALLIANCE, מנגנון קווארץ , קוטר 44 מ"מ, לוח שחור, פלדת אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 100 מטר. שעון Victorinox, קולקצית ALLIANCE, מנגנון קווארץ, קוטר 44 מ"מ, לוח שחור, פלדת אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 100 מטר. שעון ALLIANCE הוא סוג חזק, שקט. הוא טס מתחת לרדאר וזה אף פעם לא עושה מהומה. אבל תסתכל מקרוב תמצא פרטים החושפים אמון מלא מתחת לפני השטח. העיצוב שלו הוא עדין ואלגנטי. השעון פה כדי לתת עבודה ולהיראות טוב בזמן העשייה. ALLIANCE עושה יותר מאשר רק להראות זמן - זה אומר לעולם שאתה יודע בדיוק מה אתה עושה.
ויקטורינוקס הבינלאומית היא חברת ענק, אשר תחת דגלה קווי מוצר רבים הכוללים: אולרים, סכינים, תיקים, שעונים ואף ביגוד ובשמים. לכל קו ייצור זהות וסגנון משלו, אך משותפים לכולם חמשת הערכים העיקריים של החברה: פונקציונליות, חדשנות, אמינות, שווייצריות (SWISSNES) ומחיר הוגן, אשר יוצרים יחד בהרמוניה את המכלול המכונה "ויקטורינוקס". חברת VICTORINOX נוסדה בשנת 1884 על ידי קרל אלסנר (Karl Elsener) בעיר איבך, שווייץ. ב- 1891 פיתח קארל אלסנר את האולר השווייצרי הראשון, ומאז ועד היום אולרים אלה מהווים ציוד סטנדרטי בלמעלה מתריסר צבאות סביב העולם, אצל האסטרונאוטים ב- NASA, חובבי טיולים וספורט אתגרי ועוד. גם שעוני VICTORINOX SWISS ARMY מיוצרים בהשראה זו, ומהווים סמל של איכות ומצוינות שווייצרית המקנים הן לצרכן והן למשווק, אותו ביטחון מוחלט וודאות באיכות הבלתי מתפשרת.