שעון I.N.O.X V - WS241807

תצוגות נוספות

שעון I.N.O.X V - WS241807

שעון Victorinox, קולקצית I.N.O.X.V, מנגנון קווארץ , קוטר 37 מ"מ, פלדת אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 200 מטר. צמיד מצופה זהב ורוד וצמיד גומי ורוד.

קולקציה: INOX

מעצב: VICTORINOX

מק''ט #WS241807

* שדות חובה

0.10 ₪
 
שעון Victorinox, קולקצית I.N.O.X.V, מנגנון קווארץ, קוטר 37 מ"מ, פלדת אל חלד, קריסטל ספיר, עמידות למים 200 מטר. צמיד מצופה זהב ורוד וצמיד גומי ורוד. נועזת, חזקה, אך נשית בהחלטיות: פגוש את ה- I.N.O. V. הבחירה הטבעית עבור העצמה הנשית, השראה,. זהו שעון עם גישה, צדדיות, כוח - כל התכונות של אישה מוצלחת, רב ממדית, נחושה. גם מבחינה אסתטית , מה שהופך את השעון לבולט בטוח לסובב את הראש לכל אחד.
ויקטורינוקס הבינלאומית היא חברת ענק, אשר תחת דגלה קווי מוצר רבים הכוללים: אולרים, סכינים, תיקים, שעונים ואף ביגוד ובשמים. לכל קו ייצור זהות וסגנון משלו, אך משותפים לכולם חמשת הערכים העיקריים של החברה: פונקציונליות, חדשנות, אמינות, שווייצריות (SWISSNES) ומחיר הוגן, אשר יוצרים יחד בהרמוניה את המכלול המכונה "ויקטורינוקס". חברת VICTORINOX נוסדה בשנת 1884 על ידי קרל אלסנר (Karl Elsener) בעיר איבך, שווייץ. ב- 1891 פיתח קארל אלסנר את האולר השווייצרי הראשון, ומאז ועד היום אולרים אלה מהווים ציוד סטנדרטי בלמעלה מתריסר צבאות סביב העולם, אצל האסטרונאוטים ב- NASA, חובבי טיולים וספורט אתגרי ועוד. גם שעוני VICTORINOX SWISS ARMY מיוצרים בהשראה זו, ומהווים סמל של איכות ומצוינות שווייצרית המקנים הן לצרכן והן למשווק, אותו ביטחון מוחלט וודאות באיכות הבלתי מתפשרת.