שעון I.N.O.X - WS241812

תצוגות נוספות

שעון I.N.O.X - WS241812

שעון Victorinox, קולקצית I.N.O.X.V, מנגנון קווארץ, קוטר 45 מ"מ, לוח שחור, טיטניום , קריסטל ספיר, עמידות למים 200 מטר. נמכר יחד עם רצועת גומי נוספת פגוש מגן שקוף עם זכוכית מגדלת נשלפת.

קולקציה: INOX

מעצב: VICTORINOX

מק''ט #WS241812

* שדות חובה

0.10 ₪
 
שעון Victorinox, קולקצית I.N.O.X.V, מנגנון קווארץ, קוטר 45 מ"מ, לוח שחור, טיטניום , קריסטל ספיר, עמידות למים 200 מטר. נמכר יחד עם רצועת גומי נוספת פגוש מגן שקוף עם זכוכית מגדלת נשלפת. מחוספס וקשוח, ה- I.N.O.X.V. יש הרפתקה מתחת למים בגנים שלו. במילים פשוטות, הבית הטבעי שלו הוא הכחול הגדול. פגוש את גירסת הטיטניום החדשה שלנו - ההתגלמות החזקה ביותר של ה- I.N.O.X. עדיין. מעוצב מסגסוגת הכי קלה במשקל עם אישורים ללא תחרות, הוא מספק את יחס הכוח הגבוה ביותר למשקל של כל מתכת. לצלול אל הלא נודע עם הכוח האדיר הזה על פרק היד.
ויקטורינוקס הבינלאומית היא חברת ענק, אשר תחת דגלה קווי מוצר רבים הכוללים: אולרים, סכינים, תיקים, שעונים ואף ביגוד ובשמים. לכל קו ייצור זהות וסגנון משלו, אך משותפים לכולם חמשת הערכים העיקריים של החברה: פונקציונליות, חדשנות, אמינות, שווייצריות (SWISSNES) ומחיר הוגן, אשר יוצרים יחד בהרמוניה את המכלול המכונה "ויקטורינוקס". חברת VICTORINOX נוסדה בשנת 1884 על ידי קרל אלסנר (Karl Elsener) בעיר איבך, שווייץ. ב- 1891 פיתח קארל אלסנר את האולר השווייצרי הראשון, ומאז ועד היום אולרים אלה מהווים ציוד סטנדרטי בלמעלה מתריסר צבאות סביב העולם, אצל האסטרונאוטים ב- NASA, חובבי טיולים וספורט אתגרי ועוד. גם שעוני VICTORINOX SWISS ARMY מיוצרים בהשראה זו, ומהווים סמל של איכות ומצוינות שווייצרית המקנים הן לצרכן והן למשווק, אותו ביטחון מוחלט וודאות באיכות הבלתי מתפשרת.