שעון FLORANCE - WAR38732017

תצוגות נוספות

שעון FLORANCE - WAR38732017

שעון RADO מקולקציית FLORENCE, מנגנון קווארץ, פלדת אל חלד, לוח שחור, עמידות לשריטות, זכוכית ספיר קריסטל, עמידות למים 30 מטר.

קולקציה: FLORENCE

מעצב: RADO

מק''ט #WAR38732017

* שדות חובה

0.10 ₪
 
שעון RADO מקולקציית FLORENCE, מנגנון קווארץ, פלדת אל חלד, לוח שחור, עמידות לשריטות, זכוכית ספיר קריסטל, עמידות למים 30 מטר. העיצוב ההרמוני של ראדו Florence מזכיר את הכיפות והמגדלים האלגנטיים של העיר שמהם קולטת האוסף את שמה. עם איכות קוורץ התנועות ואת ראדו חדשני קצה לקצה גביש ספיר מטאלי, זהו יצור שוויצרי שנועד לעמוד במבחן הזמן.
ההסטוריה של RADO היא כמו קטע שלקוח מהסרטים המצוירים, אוסף בלתי אפשרי של גיבורים וממציאים, של דמיונות גדולים שגילו טכנולוגיות והיו החלוצים של המאה העשרים בהובלת כל המידע הזה להישגים מרשימים שיהוו דגל של נצחון בכל הזמנים. והם הכוכבים האמיתיים של החזון שהתגשם, המאגד את השעונים האיכותיים ההיסטוריה של חברת Rado ראשיתה בעיר השוויצרית הקטנה Lengnau כאשר שלושה אחים: Fritz, Ernst ו- Werner לבית Schlup פתחו את מפעל השעונים Schlup & Co.. בדיוק ארבעים שנה מאוחר יותר, ב-1957 הפך המפעל ל-Rado Uhren AG וקולקציית השעונים הראשונה הוצגה תחת השם החדש - זאת הייתה תחילתו של סיפור בלתי רגיל. מאז הקמתה, Rado הקסימה חובבי שעונים בכל רחבי העולם עם חידושיה פורצי הדרך. ב-1962 הציגה החברה את סדרת "Original" - הראשונה בעולם העמידה לשריטות. אין ספור פיתוחים טכנולוגיים חדשניים הופיעו בשנים שלאחר מכן. החל משנות ה-80 של המאה הקודמת הפך השימוש בקרמיקה מתקדמת לסימן היכר בולט של שעוני Rado אך השיא בשימוש בחומרים מתקדמים הוא ללא ספק פיתוח ושימוש "ביהלומים" (אשר נוצרו במעבדות Rado בטכנולוגיות מתקדמות והינם קשים בדיוק כמו המקור הטבעי). שעוני Rado מפורסמים לא רק בשל החומרים האיכותיים והמתקדמים המשולבים בהם, אלא גם בשל התכונות האסתטיות שלהם. מאז שנות ה-90 של המאה הקודמת בלבד זכתה חברת Rado ביותר מ-30 פרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים.