שעון I.N.O.X - WS241834

תצוגות נוספות

שעון I.N.O.X - WS241834

שעון Victorinox, קולקצית I.N.O.X , מנגנון אוטומטי, קוטר 43 מ"מ, לוח כחול, פלדת על חלד ,מכסה השעון האחורי פתוח ובו ניתן לראות את המנגנון הפנימי, קריסטל ספיר,רצועה חומה דמוי עץ, עמידות למים 200 מטר.

קולקציה: INOX

מעצב: VICTORINOX

מק''ט #WS241834

* שדות חובה

0.10 ₪
 
שעון Victorinox, קולקצית I.N.O.X , מנגנון אוטומטי, קוטר 43 מ"מ, לוח כחול, פלדת על חלד ,מכסה השעון האחורי פתוח ובו ניתן לראות את המנגנון הפנימי, קריסטל ספיר,רצועה חומה דמוי עץ, עמידות למים 200 מטר. פגוש את ה- I.N.O.X. שעון במסווה הטהור ביותר שלו: ה- I.N.O.X. מכני. תוספת זו מחליפה קוורץ, כפי שהשם שלה מרמז, תנועה מכנית במנגנון עדין הנדסה. תבנית הג'ילוצ'ה המורכבת על החוגה היא לא רק פרט בולט, חסר זמן, אלא תוכנן לחקות את ידית הסכין של הצבא השוויצרי. וכדי להעלות את כל זה, Victorinox יצרה הראשון מסוגו, רצועת עץ. חזק, עמיד, מבנה על בסיס עור, זה חדשנות מושלמת כי הולך יד ביד עם המחויבות הסביבתית שלנו.
ויקטורינוקס הבינלאומית היא חברת ענק, אשר תחת דגלה קווי מוצר רבים הכוללים: אולרים, סכינים, תיקים, שעונים ואף ביגוד ובשמים. לכל קו ייצור זהות וסגנון משלו, אך משותפים לכולם חמשת הערכים העיקריים של החברה: פונקציונליות, חדשנות, אמינות, שווייצריות (SWISSNES) ומחיר הוגן, אשר יוצרים יחד בהרמוניה את המכלול המכונה "ויקטורינוקס". חברת VICTORINOX נוסדה בשנת 1884 על ידי קרל אלסנר (Karl Elsener) בעיר איבך, שווייץ. ב- 1891 פיתח קארל אלסנר את האולר השווייצרי הראשון, ומאז ועד היום אולרים אלה מהווים ציוד סטנדרטי בלמעלה מתריסר צבאות סביב העולם, אצל האסטרונאוטים ב- NASA, חובבי טיולים וספורט אתגרי ועוד. גם שעוני VICTORINOX SWISS ARMY מיוצרים בהשראה זו, ומהווים סמל של איכות ומצוינות שווייצרית המקנים הן לצרכן והן למשווק, אותו ביטחון מוחלט וודאות באיכות הבלתי מתפשרת.